Gry Online

Automaty Do Gry Online

Automaty do gry są powszechnie znane i lubiane na całym świecie. Zapewne każdy zna już je bardzo dobrze, ma nawet swoje ulubione gry. Jednak nie ma takiego wyboru w żadnym salonie gier, bo tylko wersje online mają najwięcej wersji i różnego rodzaju gier. Jednymi z popularniejszych zarówno w sieci jak i w realu są maszyny sizzling hot. Jest to tak zwana owocówka, gdyż symbolami są owoce. Mamy ich kilka, jak wiśnie, pomarańcza czy arbuz. Są też dodatkowe symbole ekstra. W tej grze to akurat siódemka i gwiazdka. Maja one oczywiście dodatkowe własności. Uwalniają nam darmowe wolne spiny oraz zastępują inne symbole w wygrywających konstelacjach.

Automaty owocówki

Gier typu owocówki jest całe mnóstwo. Ciężko nawet wymienić tu jakieś podstawowe gry, bo jest ich naprawdę sporo, a każdy automat ma swoje. Jednak zasady są zgoła takie same i dotyczą wszystkich automatów. Mamy, zatem maszynę z ekranem, na którym zamocowane są walce pionowe. Ich ilość zależy od rodzaju automatu. Na każdym walcu obracają się z góry na dół symbole. To ile ich znajduje się na jednym walcu też jest różne i zależy od gry. Gracz sam uruchamia zabawę. W tradycyjnych wersjach pociągnięciem za specjalną wajchę, natomiast w sieci włączeniem przycisku strat. W tedy maszyna startuje i zaczynają się obracać symbole na walcach. Jeden taki obrót to inaczej jeden spin. Gdy dobiegnie końca symbole zajmują swoje docelowe pozycje. I to jak się ułożą zależy nasza wygrana. Zawsze liczymy wygrane od lewej do prawej strony ekranu i ogólna zasada jest bardzo prosta, im więcej takich samych symboli znajduje się obok siebie w jednym rzędzie, tym nasza wygrana jest wyższa. Oczywiście możemy też ustalić stawki za jakie gramy, aby zwielokrotnić wygraną. Jest to jednak nasz wybór, bo w przypadku przegranej, tracimy oczywiście więcej niż w podstawowym układzie.

Automaty hazardowe

Automaty do gry online, to typowe maszyny hazardowe. Jednak trzeba wiedzieć że maszyny dostępne stacjonarnie w Polsce to maszyny o niskich wygranych, bo niestety takie mamy prawo, wiec nie ma co liczyć na wysokie wygrane. Co innego w sieci, bo zazwyczaj kasyna, w których można zagrać, są zagraniczne, i tam nie ma żadnych szczególnych ograniczeń, co do wysokości stawki i wygrane wtedy mogą być naprawdę wysokie. Dla przykładu w grze sizzling hot można wygrać nawet kilkaset tysięcy euro za trafienie jackpota.